Utrzymanie porządku w hotelu w sezonie turystycznym – zwróć uwagę na te produkty
Utrzymanie porządku w hotelu w sezonie turystycznym – zwróć uwagę na te produkty

Lato to wyjazdy, czas relaksu i wyczekiwany cały rok urlop. Na odpoczynek wyjeżdżają tysiące osób, które oczekują komfortowego pobytu w jak najlepszych warunkach. Podstawą jest oczywiście czystość hotelu czy pensjonatu, w którym się zatrzymują. Klienci są coraz bardziej wymagający i świadomi – oczekują jak najwyższych standardów.

Efekt pandemii

Sytuacja epidemiologiczna wymusza jeszcze ostrożniejsze i bardziej dokładne przyglądanie się warunkom mieszkalno-sanitarnym w miejscu wakacyjnego pobytu. Czystość i higiena obiektu są dziś priorytetowe. Opinie klientów natomiast będą jednym z najważniejszych czynników, które generują ruch turystyczny. Zapewnienie czystości hotelu w sezonie może być trudniejsze niż w pozostały czas roku. Jednak w przypadku stosowania sprawdzonych i profesjonalnych środków czystości każdy hotelarz sprawnie poradzi sobie z tym zadaniem.

Duże wyzwanie

W tym najgorętszym dla hotelarzy okresie w roku zachowanie czystości w pokojach i sanitariatach jest dużym wyzwaniem. Mając świadomość, że pracownicy obsługi mają zazwyczaj maksymalnie 30 minut na sprzątnięcie pokoju, warto wyposażyć je w środki czystości dzięki którym walka o czystość będzie szła sprawnie i skutecznie. Hotelarze zazwyczaj dbają o odpowiednie materiały (łatwe do czyszczenia) i odpowiedni wystrój (łatwość sprzątania). Tym nie mniej – czyste szyby, zdezynfekowane łazienki, podłogi i meble bez smug, świeży zapach w pomieszczeniach… za to wszystko odpowiedzialni są pracownicy sprzątający. Dlatego należy zaopatrzyć się w produkty do profesjonalnego sprzątania marki Clinex. Jest to to uznana marka produkująca z użyciem wysokiej technologii wysokiej jakości preparaty czyszczące dla sektora HoReCa.

Produkty Clinex

Produktem o szerokim zastosowaniu jest Clinex Blink. Jest to płyn uniwersalny przeznaczony do dbania o powierzchnie odporne na działanie wody. Ma zastosowanie w czyszczeniu szkła, ceramiki, posadzek a nawet marmurów. Clinex Delos Shine zadba z kolei o hotelowe meble. Preparat usuwa kurz i zapobiega ponownemu jego osiadaniu oraz nabłyszcza powierzchnię mebli. Absolutny must have hotelarza to również Clinex Destoner – intensywnie działający odkamieniacz, który pozwoli długo korzystać ze zmywarek, ekspresów do kawy czy czajników. Z brudnymi szybami bez trudu wygra pianka Clinex Glass Foam – niesamowicie wydajna i zostawiająca idealnie czystą powierzchnię. Czyste powierzchnie ze stali nierdzewnej gwarantuje użycie Clinex Steel – płyn błyskawicznie rozprawi się z każdym tłuszczem i brudem. Clinex Textile zadba natomiast o idealną czystość tkanin, wykładzin, tapicerki usuwając plamy i brud nawet z głębokich warstw tkaniny. Warto też zadbać o świeży zapach pomieszczeń hotelowych przy użyciu Clinex Air

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl