AGS 3514 Antygraffiti - tynki 5l

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 323,50 zł 323.50
Cena netto: 263,01 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3514

Opis


Właściwości

Jednoskładnikowa półmatowa, bezbarwna powłoka anty graffiti na bazie mikro wosków, do zabezpieczania różnych materiałów i powierzchni elewacyjnych.

Chroni elewacje przed napisami graffiti, zabrudzeniami komunikacyjno-atmosferycznymi, solą, wilgocią itp. przez okres minimum 5 lat. Zawarty w powłoce filtr UV utrwala kolorystykę pokrytych nią materiałów, a zachowana dyfuzja pary wodnej (oddychanie powierzchni) polepsza energetykę cieplną elewacji, zaś jej właściwości hydrofobowe konserwują zabezpieczone materiały, przedłużając ich trwałość.

Powłoka nadaje powierzchni bezbarwny efekt półmat i jest zazwyczaj nie widoczna, w zależności od rodzaju wyprawy elewacyjnej.

Zastosowanie

Przeznaczona jest do stosowania na powierzchnie wypraw tynkowych: cienkowarstwowych, cementowo-wapiennych,  mozaikowych i malowanego betonu, ze względu na niższą (od pozostałych powłok) temperaturę wody (60oC) niezbędną do usuwania z niej graffiti.

Sposób użycia

Przed aplikacją powłoki, powierzchnia musi być technologicznie wysezonowana, utwardzona i stabilna, bez pęknięć oraz luźnych frakcji jak np. mleczko cementowe.

Zabrudzenia komunikacyjno-atmosferyczne, graffiti, tłuszcz, sadza, wykwity wapienne muszą zostać usunięte.

W przypadku gruntownego czyszczenia środkami wysoko zasadowymi (pH 14) należy po czyszczeniu zneutralizować odczyn pH powierzchni przy użyciu np. BPS 7315. Obszary, które nie podlegają aplikacji, najlepiej zasłonić przed przypadkowym pokryciem. AGS 3514 można nanosić na położone wcześniej powłoki hydrofobizujące, antykorozyjne, malarskie, lecz nie powinna być stosowana na warstwy natłuszczające, nabłyszczające.

pH ok. 8

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl