AGS 60 Antygraffiti do usuwania "cieni" 1l 5l

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 99,00 zł 99.00
Cena netto: 80,49 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Kod produktu: 3660

Opis


Właściwości

Płyn do usuwania resztek „cieni” graffiti z powierzchni porowatych, stosowany po uprzednim użyciu AGS 2+ żel, AGS 3+żel, AGS 27 żel.

Środek o intensywnym działaniu, przeznaczony wyłącznie do usuwania resztek farb graffiti tzw. „cieni”, które w typowym procesie usuwania graffiti pozostają na powierzchni, po uprzednim zastosowaniu innych środków AGS.

Działa efektywnie w dodatnich temperaturach. Podlega biodegradacji.

Zastosowanie

Stosowany głównie na powierzchniach porowatych po użyciu preparatów AGS 2+, AGS 27, AGS 60 żel, gdzie może być użyty na większości rodzajów materiałów, jak np. naturalne kamienie: piaskowiec, granit, marmur, trawertyn, okładzinach ceramicznych: cegła, klinkier, gres, glazura, na betonie: surowym i malowanym, na prefabrykatach: AmerBlok, CJBlok oraz wszystkich rodzajach tynków itp.

Ponadto, jest też stosowany na gładkich powierzchniach ale tylko i wyłącznie w trudnych przypadkach, gdy nie udało się usunąć resztek graffiti przy użyciu AGS 5 SR.

W obszarze gładkich materiałów może być użyty wyłącznie na odpornych chemicznie, jak elementy metalowe, malowane lakierami chemoutwardzalnymi, cynkowane, kwasoodporne, tworzywa sztuczne: np. estrodur, polietylen, laminaty itp.

Uwaga! - nie stosować na delikatnych podłożach jak np. poliwęglan, pleksiglas, metalach malowanych farbami ftalowymi i proszkowo, anodowanym aluminium oraz na wapieniu itp.

Sposób użycia

Przed rozpoczęciem prac należy uwzględnić temperaturę otoczenia i powierzchni, które mają bezpośredni wpływ na efektywność i tempo usuwania graffiti wg. zasady, że:
im cieplej - tym szybciej zachodzi proces usuwania,
im chłodniej - czas ten ulega zdecydowanemu wydłużeniu.
Gotowy do użycia! Produkt stosowany w koncentracie – nie rozcieńczać.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl