InSilico2 0,1l 0,25l 0,5l

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 95,00 zł 95.00
Cena netto: 77,24 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: A136

Opis

CENA PREPARATU UZALEŻNIONA JEST OD KURSU EURO W DNIU REALIZACJI


Właściwości

INSILICO2 jest profesjonalnym środkiem przemysłowym, przeznaczonym do czyszczenia i renowacji powierzchni szklanych, ceramicznych, kamiennych, itp. – głównie elewacji – z ZACIEKÓW, NACIEKÓW, WYKWITÓW, WYSOLEŃ, itp., powstałych w wyniku narażenia szkła na działanie agresywnego środowiska miejskiego w tym alkaliów, pyłów i osadów pobudowlanych reagujących ze szkłem pod wpływem kwaśnych deszczy.

Skutecznie usuwa wżery substancji alkalicznych, pyłów, osadów mineralnych i chemicznych oraz resztki zaprawy, betonu i cegieł.

Zastosowanie

Preparat użyty na szkle typu float usuwa i niweluje zacieki, nacieki, wykwity, wysolenia powstałe w wyniku korozji metalu, alkaliów, zanieczyszczeń pobudowlanych (pełne spektrum beton, cement, silikat, cegła, itp.), osadów mineralnych, zanieczyszczeń komunikacyjnych i tym podobnych zabrudzeń.

Najlepsze efekty zastosowania środka InSilico 2 uzyskuje się we wstępnej fazie powstawania trwałych zabrudzeń w postaci zacieków, nacieków, wykwitów oraz wysoleń, jednak za każdym razem uzyskany efekt będzie wyraźnie widoczny. Niejednokrotnie nawet bardzo silne nacieki i wykwity niemożliwe do usunięcia w inny sposób, można skutecznie i całkowicie usunąć z powierzchni bez konieczności polerowania szkła.

Sposób użycia

Preparatu InSilico2 nie rozpylać bezpośrednio na szybę. Zamiast tego nasączyć bawełnianą szmatkę i w ten sposób nanieść środek miejscowo na powierzchnię szkła – należy zwrócić uwagę, aby podczas kwasowania nie kapało na osoby postronne. W przypadku silniejszych zabrudzeń zaleca się mocno pocierać doczyszczaną powierzchnię, odczekać 1 – 3 minuty po czym przemyć miejsce wodą (można stosować detergenty). W przypadku konieczności procedurę można powtarzać kilkukrotnie.

Stosować tylko na szkle, niepowlekanym barwnikiem lub warstwą refleksyjną. Nie stosować na oknach z pleksi oraz elementach ze stali nierdzewnej. Nie rozcieńczać wodą.

UWAGA: Środek In Silico2 może powodować korozję metali, nie stosować na elementy z poliwęglanu i pleksiglasu. Nie rozcieńczać, nie stosować na pękniętym lub rozbitym szkle, nie stosować również na szkle pokrytym folią lub innym podobnym ekranem.

Wydajność

W zastosowaniach przemysłowych 1 litr preparatu wystarcza na wykwasowanie do 80 m2.
W standardowych zastosowaniach w gospodarstwie domowym 100 mililitrów preparatu wystarczy do skutecznego oczyszczenia od 5 do 8+ m2 powierzchni płaskiej w zależności od intensywności oraz wielkości samych zacieków.

Skład

W skład środka wchodzą woda, mieszanka kwasów mineralnych (całkowite stężenie kwasów <3% wagowych) oraz powierzchniowo czynne nanokrzemiany (całkowite stężenie <100ppm wagowych). Preparat zawiera kwas fluorowodorowy.

pH 3

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl