Protect Cleaner Soft 5l

Dostępność: brak towaru
Cena: 142,50 zł 142.50
Cena netto: 115,85 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Protect System
Kod produktu: A137

Opis


Właściwości

PROTECT CLEANER SOFT to środek czyszcząco-odtłuszczający opracowany do czyszczenia tłustych plam i zabrudzeń powodowanych przez czynniki atmosferyczne oraz przemysł. Formuła PROTECT CLEANER SOFT składa się z cząsteczek łatwo ulegających biodegradacji. Zabrudzenia można łatwo usunąć wycierając lub szorując, zanim powierzchnia wyschnie. PROTECT CLEANER SOFT nie zmienia wyglądu podłoża. Jest on neutralny dla materiałów kruchych takich, jak szkło, metal, tworzywa sztuczne, farby.

Sposób użycia

W każdym przypadku należy wykonać próbę w niewidocznym miejscu. Pojemnik intensywnie wstrząsnąć przed użyciem. Nałożyć dowolną ilość produktu. Pozostawić po nałożeniu na 15 do 60 minut, w zależności od zabrudzenia. Wycieranie powierzchni po aplikacji środka pozwoli uzyskać lepszy efekt. Gdy powierzchnia będzie nadal wilgotna, spłukać, myjką wysokociśnieniową z zimną lub ciepłą wodą w celu zapewnienia optymalnych efektów, lub wytrzeć ściereczką. Po aplikacji należy zneutralizować preparat czystą wodą.

Zalecenia

PROTECT CLEANER SOFT nie oddziałuje negatywnie na powierzchnie metali (aluminium, cynku, cyny, miedzi, stopów lekkich) oraz szkła. Jednak zalecane jest zabezpieczenie takich materiałów lub wykonanie próby przed rozpoczęciem prac. Najlepsze efekty zapewnia stosowanie PROTECT CLEANER SOFT na podłożach o temperaturze od 5°C do 30°C.

Nie nakładać podczas opadów deszczu lub w przypadku bardzo wysokich temperatur. Optymalna temperatura powietrza wynosi od 5°C do 30°C.

Aby usunąć wykwity oraz osady betonu, należy w pierwszej kolejności zastosować PROTECT CLEANER SOFT. Produkt stosować rozcieńczony w zależności od zabrudzenia.

Wydajność

5 do 20 m2 / l

pH 12

Rozpuszczalność w wodzie: Całkowita

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl