SOD105 Mycie podłóg i powierzchni przemysłowych 5l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 120,00 zł 120.00
Cena netto: 97,56 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Exeol
Kod produktu: A118

Opis


Właściwości

Produkt przeznaczony szczególnie do posadzek w obiektach przemysłowych, warsztatach samochodowych, parkingach, garażach, halach produkcyjnych.

Wartość pH roztworu 5%: 12.50

Zastosowanie

Silnie skoncentrowany detergent alkaliczny o formule gwarantującej kompletne usuwanie zabrudzeń z powierzchni podłóg przemysłowych w zakładach produkcyjnych oraz halach magazynowych. Może być stosowany także do mycia powierzchni maszyn i urządzeń w przemyśle samochodowym oraz zakładach mechanicznych. 

Do zastosowania na wszelkich typach powierzchni odpornych na alkalia: surowy beton, posadzki cementowe powlekane i malowane, płytki przemysłowe, tynki elewacyjne itp.

Sposób użycia

Mycie ręczne:

Przygotuj w pojemniku roztwór wodny od 5% do 10% (500ml - 1L SOD 105 na 10 litrów wody), jeżeli to możliwe używaj ciepłej wody. Zwilż wstępnie mytą powierzchnię wykorzystując mopa. Zmyj dokładnie mopem całą powierzchnię. Spłucz umytą powierzchnię czystą wodą.

Mycie z wykorzystaniem myjki wysokociśnieniowej:

Wyreguluj myjkę wysokociśnieniową tak, aby uzyskać na wypływie dyszy myjącej stężenie wodnego roztworu myjącego SOD 105 w zakresie od 1% do 5% (100 - 500ml SOD 105 na 10 litrów wody). Poprzez lance myjki zaaplikuj roztwór na mytą powierzchnię. Pozostaw zaaplikowany roztwór na powierzchni przez 5 minut. Spłucz umytą powierzchnię czystą wodą.

Mycie metodą natryskową (niskociśnieniowe):

Przygotuj roztwór wodny SOD 105 w zakresie od 1% do 5% (100 - 500ml SOD 105 na 10 litrów wody). Poprzez lance spryskiwacza zaaplikuj roztwór na mytą powierzchnię. Pozostaw zaaplikowany roztwór na powierzchni przez 5 minut. Przy użyciu szczotki wyszoruj mytą powierzchnię. Spłucz umytą powierzchnię czystą wodą.

Mycie automatami szorującymi:

Wykorzystując automaty do mycia stosuj w zależności od potrzeb roztwory wodne SOD 105 w zakresie od 0,25% do 0,5% (25 - 50 ml SOD 105 na 10 litrów wody).

Skład

Kationowe i niejonowe środki powierzchniowoczynne, EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl