Czysta podłoga na dłużej – zabezpieczenie posadzki

Dobrze zabezpieczona i zakonserwowana posadzka będzie nam służyć przez wiele lat, warto więc zaopatrzyć się w środki, które pomogą nam w realizacji tego celu.
Zabezpieczenie posadzki powinno przebiegać przy użyciu preparatów o odpowiedniej jakości. Przed zakupem upewnijmy się, że dany środek przeznaczony jest do materiału, na którym planujemy go użyć, i czy posiada pożądane przez nas właściwości.

Chemia profesjonalna do podłóg

Proponujemy preparaty najwyższej jakości posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty – produkty uzyskały Świadectwo Jakości Zdrowotnej wystawiane przez Państwowy Zakład Higieny. Płyny dostępne są w kilku różnych pojemnościach, od 1 litra, aż po zbiorniki 10 litrowe, stosować je można maszynowo bądź ręcznie, wszystko w zależności od specyfikacji danego produktu. 

Stworzyliśmy bogatą ofertę środków o różnym przeznaczeniu. Płyn Mediclean 112 Shine z racji swoich walorów antypoślizgowych idealnie sprawdzi się do czyszczenia schodów, z kolei Voigt Nano Orange VC 241 dzięki zawartości alkoholu bardzo szybko odparowuje, dlatego nada się do stosowania w miejscach o natężonym ruchu. Chemia profesjonalna Clinex charakteryzuje się przede wszystkim dużą siłą czyszczącą i niskim współczynnikiem spieniania. Clinex Dispersion Stripper łatwo usunie narastającą przez długi czas warstwę polimerów powstałą na skutek długotrwałej pielęgnacji, a z kolei Dispersion Care jest produktem wielofunkcyjnym, który stosować można na wszystkich twardych, wodoodpornych powierzchniach. Clinex Dispersion Hard to płyn do użytku profesjonalnego, który przy długotrwałym, maszynowym czyszczeniu usunie z posadzki rysy i ślady powstałe na skutek jej eksploatacji. Poznajcie pozostałe środki z naszej oferty i wybierzcie działanie, które w pełni sprosta Waszym oczekiwaniom.

Zabezpieczanie posadzek

Clinex Dispersion Care 5l 10l Clinex Dispersion Care 5l 10l
Producent: CLINEX
Cena:

54,00 zł

Cena netto: 43,90 zł

zobacz więcej
Clinex Dispersion Hard 5l Clinex Dispersion Hard 5l
Producent: CLINEX
Cena:

326,20 zł

Cena netto: 265,20 zł

szt.
zobacz więcej
Medisept 112 Shine 5l Medisept 112 Shine 5l
Producent: Medisept
Cena:

120,00 zł

Cena netto: 97,56 zł

szt.
zobacz więcej
Merida Effectin Plus Środek do nabłyszczania podłóg 1l Merida Effectin Plus Środek do nabłyszczania podłóg 1l
Producent: Merida
Cena:

31,50 zł

Cena netto: 25,61 zł

szt.
zobacz więcej
VOIGT - Nano BERRY VC 241B 1l VOIGT - Nano BERRY VC 241B 1l
Producent: VOIGT
Cena:

24,50 zł

Cena netto: 19,92 zł

szt.
zobacz więcej
VOIGT NANO ORANGE VC 241 1l VOIGT NANO ORANGE VC 241 1l
Producent: VOIGT
Cena:

24,50 zł

Cena netto: 19,92 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl