TCS Reno 14 Do ekstremalnych zabrudzeń 1l 5l

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 59,00 zł 59.00
Cena netto: 47,97 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Kod produktu: 1102

Opis


Właściwości

Wyjątkowo skuteczny środek, do czyszczenia większości powierzchni z bardzo intensywnych zabrudzeń i usuwania różnych nawarstwień. Likwiduje intensywne osady sadzy po pożarze, nawarstwienia tłuszczu i oleju z lad chłodniczych, zbiorników na odpady, warstwy smarów i żywic z maszyn przemysłowych.

Zastosowanie

Do zmywania tłuszczu, oleju, sadzy, smarów, żywic, bitumów, porostów organicznych, zanieczyszczeń komunikacyjno-atmosferycznych itp. Stosowany w koncentracie i rozcieńczeniu, na zewnątrz i wewnątrz, na powierzchniach chłonnych, porowatych oraz na gładkich materiałach. Stosowany do usuwania wieloletnich osadów i starych powłok konserwacyjnych z elewacji oraz likwidacji zabrudzeń olejem, tłuszczem i śladów opon z powierzchni poziomych tj. kostki brukowej, posadzek warsztatowych i przemysłowych.

Ze względu na wysokie pH 14 i intensywne działanie, powinien być używany w krótkim czasie na gładkich i delikatnych materiałach, gdzie zawsze należy wykonać próbną aplikację dla oceny reakcji z podłożem. Nie stosować na powierzchni surowego i anodowanego aluminium!

Współpracuje z innymi środkami z grup TCS, BPS, AGS, a szczególnie z TCS Reno 12, BPS 7105, 7300, 7111, 7718. Podlega biodegradacji.

Sposób użycia

Produkt stosuje się w koncentracie lub roztworze w zależności od rodzaju zabrudzenia i jego intensywności.
Przy usuwaniu skrajnie intensywnych warstw tłuszczu, oleju, sadzy, smarów, żywic itp., zazwyczaj używa się koncentratu.
Do likwidacji osadów atmosferycznych, porostów z elewacji itp. stosuje się roztwór środka z wodą, dostosowując rozcieńczenie. Najczęściej 1 do 3-5, czyli 1 część koncentratu na 3-5 części wody, ale mogą być też większe.

Przed aplikacją koncentratu powierzchnię należy lekko zwilżyć zimną wodą, a następnie nanieść środek przy użyciu pędzla poliamidowego, wałka lub natryskowo, stosując atomizer.

pH 14

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl